10 причин зацікавити дитину заняттями в театральному гуртку
Усім батькам хочеться, щоб дитина багато чого досягла в житті, щоб вміла порозумітись із навколишніми та була впевненою у власних силах. Сучасні реалії, на жаль, сприяють тому, що діти замикаються в собі, ховаються за екранами планшетів і смартфонів, втрачаючи свою індивідуальність та навички спілкування в реальному часі з реальними людьми. І на цю ситуацію треба вплинути ще в дитинстві, щоб виправити її, щоб допомогти школяреві збудувати своє насичене життя.
І одним із кращих варіантів повернення школяра до оффлайн-життя стане театральний гурток. Досвідчений педагог та різновікові школярі допоможуть вашій дитині зробити життя цікавішим. Адже переваги заняття в театральному гуртку очевидні:
1. Рольові ігри – це те, що дає дитині можливість проявити себе як особистість.
2. Завдяки театру дитина подолає страх перед публічними виступами, навчиться ораторського мистецтва.
3. Постійна взаємодія з дітьми різного віку та різної статі додає впевненості в собі та навчає комунікації.
4. Самостійність і самоорганізованість – це ті риси характеру, яких набуде ваш школяр завдяки заняттям у театральному гуртку.
5. Пластика в рухах, орієнтація в просторі та гарна постава – це також плюси дитини-актора.
6. Сценічне мовлення, яке шліфуватиме й удосконалюватиме досвідчений педагог, знадобиться і в шкільні роки, і в студентські, і в подальшому житті.
7. Вміння швидко і вдало імпровізувати також притаманне для вихованців театрального гуртка.
8. А те, що треба вчити багато різного тексту, гарантує вашій дитині бездоганну пам’ять.
9. Дитина стає ініціативною, навчається швидко приймати рішення.
10. І це зрештою прекрасне дозвілля для дитини будь-якого віку!
8 ЦІКАВИХ ФАКТІВ ПРО УКРАЇНСЬКУ МОВУ
Українська мова – одна з найкрасивіших мов світу та одна з найпоширеніших мов в Східній Європі. Цією мовою розмовляють жителі Канади, Польщі, Росії, Австралії, США та багатьох інших країн світу. В даній статті пропоную найбільш цікаві факти про українську мову. А учням даний матеріал можна використати для написання шкільного твору.
Немає коментарів:
Дописати коментар